Kategória produktu
Kontaktujte nás

Pridať:S-1, A-8, E-Pang Road, Lianhu District, Xi'an City,

Shaanxi Province, Čína

Web:www.htongsteel.com

Mail:info@sxht-group.com

Tel:86-029-89306039


Služba hotline
+86-029-89306039

Novinky

Domov > NovinkyObsah

Tento rok uhlia na železo výrobnej kapacity Program prepustený

Rozvoj a reformy Komisie, Ministerstvo priemyslu a ostatných oddelení nedávno vydané "2017 železiarskeho a oceliarskeho priemyslu na vyriešenie nadbytočných kapacít dosiahnuť ťažkosti pri rozvoji názory práce", jasné 2017 krajiny prestanú asi 50 miliónov ton surovej ocele kapacitou, exit uhlia výrobná kapacita 150 miliónov ton alebo viac.

Ocele Kapacita na výrobu, požiadavky na "názory", 30. júna 2017, "pozemky oceľ" výrobná kapacita odstúpiť zo zákona; posilniť efektívne zásobovanie oceliarskeho priemyslu, aby sa zabránilo výkyvy cien; 2013 zo surovej ocele kapacitou približne 50 miliónov ton; Fúzie a reorganizácie prijať nové tempo, dosiahnuť značný pokrok; prísne vykonávanie postupov personál umiestnenie multi-otvorený pracovníkom presídliť cestu a snažiť sa robiť pracovníci nie sú prepustení zamestnanie, nezamestnaných; v súlade so zásadou marketization právneho štátu spôsobom zlikvidované dlhu podnikov, politika likvidácie; urýchliť transformáciu a modernizáciu a podporu ďalších optimalizácia priemyselné layout.

Pokiaľ ide o uhlie výrobnej kapacity, požiadavky na "názory", trvajú na dozadu výrobnej kapacity by mali byť vyradené, môže ustúpiť čoskoro, 2017 rokov z uhlia výrobnú kapacitu viac ako 150 miliónov ton, na dosiahnutie celkovej uhoľnej, regionálne, odroda a dopyt po základnej rovnováhy. Multi-party pracovníkov otvoriť cestu k presídľovaniu, správne umiestnenie pracovníkov; v súlade so zásadou marketization a právneho štátu sa aktívne podporovať firemné dlh a nakladanie s aktívami a snažíme sa dosiahnuť významný pokrok. Urýchliť fúzie a reorganizácie, transformáciu a modernizáciu, ďalej optimalizovať priemyselné layout.

7QUU_RT793JLT5]YG@5{`89.png